Hard Rock Liner danga

 • Naujai sukurta „Hard Rock Liner“danga suteikia automobiliui naują stiliaus dimensiją ir tikrą Wow! efektą: šiurkštus, tačiau tai nėra vienintelė šios dangos paskirtis, tai didžiulė apsauga nuo išorinių pažeidimų ir poveikio. DĖMESIO: Dėl nuimamo grunto, plėvelės sluoksnis gali būti nuluptas, bet kuriuo metu, be jokių papildomų priemonių. Taip pat galime pasiūlyti ir nenulupamą „Hard Rock Liner“ dangą. Danga ypač tvirta, atspari įbrėžimams, labai atspari chemijai ir temperatūrai. Spalva juoda ir pilka. Naujovė, galimybė rinktis spalvą iš RAL spalvų paletės.

  HARD ROCK LINER pasirenkama spalva

  Hard Rock Liner (HRL) danga, pasirenkama spalva.

  22995
  Hard Rock Liner talpa dažams 1L

  Tuščia talpa HARD ROCK LINER dažams.

  495
  Hard Rock Liner purkštuvas/pistoletas

  SPECIALIAI sukurtas ir skirtas purkšti HARD ROCK LINER dangą.

  2495
  Hard Rock Liner permanent rinkinys

  Naujai sukurta „Hard Rock Liner“danga suteikia automobiliui naują stiliaus dimensiją ir tikrą Wow! efektą: šiurkštus, tačiau tai nėra vienintelė šios dangos paskirtis, tai didžiulė apsauga nuo išorinių pažeidimų ir poveikio. Danga ypač tvirta, atspari įbrėžimams, labai atspari chemijai ir temperatūrai.

  14995
  Hard Rock Liner removable rinkinys

  Naujai sukurta „Hard Rock Liner“danga suteikia automobiliui naują stiliaus dimensiją ir tikrą Wow! efektą: šiurkštus, tačiau tai nėra vienintelė šios dangos paskirtis, tai didžiulė apsauga nuo išorinių pažeidimų ir poveikio. DĖMESIO: Dėl nuimamo grunto, plėvelės sluoksnis gali būti nuluptas, bet kuriuo metu, be jokių papildomų priemonių.Danga ypač tvirta, atspari įbrėžimams, labai atspari chemijai ir temperatūrai. 

  24995
 • FOLIATEC „HARD ROCK LINER“danga suteikia automobiliui naują stiliaus dimensiją ir tikrą Wow! efektą. Galimybė rinktis spalvą iš RAL spalvų paletės.