CARBODY SPRAY

 • „FOLIATEC.com“ purškimo sistema: revoliucinė transporto priemonių dengimo sistema!
  Mūsų sukurta nauja FOLIATEC.com „Carbody Spray“ plėvelė paverčia jūsų automobilį nuostabiu. „FOLIATEC.com“ yra vienas pirmųjų gamintojų, kurie siūlo metaliko spalvas, paruoštas purškimui. Paketas parduodamas su aukštos kokybės „FOLIATEC“ purškimo sistema, kurią pagamino WAGNER, pasaulyje pirmaujanti paviršiaus dangos įrenginių gamyboje. Spray sistema buvo sukurta specialiai FOLIATEC.com „Carbody Spray“ plėvelės naudojimui, kad galėtumėte lengvai pasidaryti pats. Nereikia dažymo kameros, darbinė temperatūra turi būti nuo 15 iki 22 laipsniu šilumos. SVARBIAUSIA: padengtą dangą galima lengvai pašalinti bet kuriuo metu be jokių pagalbinių įrankių.
  Tinka visoms transporto priemonių dangoms. Patraukli išvaizda ir sklandus purškimo rezultatas. Apsauga nuo įbrėžimų, druskos, oro sąlygų ir akmenukų ant originalių dažų. Dažai atsparūs UV spinduliams. Dažai gali būti naudojami bet kokiam ne absorbuojančiam paviršiui, juos lengva pašalinti, nepalieka žymių. Visos spalvos yra matinės 1 ir 5 litrų talpose. Taip pat dažai gali būti lakuojami 2 komponentų laku (matinis, blizgus). Info apie chameleoninę spalvą: profesionalus rinkinys susideda iš 5l juodo matinio ir 5 l magiškos žalios-violetinės spalvos (spalvų keitimo efektas). Rekomenduojame naudoti du juodus sluoksnius su 10 minučių pertrauka, tada padenkite du sluoksnius magiškos žalios-violetinės spalvos. Svarbu: prieš naudojant magišką žalią-violetinę spalvą, juoda matinė danga turi būti sausa. Priklausomai nuo skiediklio kiekio, tai trunka apie 3 valandas.
   


   

  Carbody Spray film dažai 5 litrai

  Daugiau nei 200 spalvų. 

  11995
  14995 Sutaupykite 3000
  FOLIATEC DIY purškimo sistema

  FOLIATEC DIY purškimo sistema specialiai WAGNER firmos sukuta purškiamiems CARBODY SPRAY FILM dažams.

  16995
  CARBODY spray PRO + 2K LAKAS

  FOLIATEC purškiamų dažų rinkinys su dvikomponenčiu laku.

  39999
  Skiediklis skirtas CARBODY SPRAY

  Skiediklis 500 ml

  995
  CARBODY SPRAY 5L dažai

  5 litrai, 7 spalvos

  12995
 • „FOLIATEC.com“ purškimo sistema: revoliucinė transporto priemonių dengimo sistema!
  Mūsų sukurta nauja FOLIATEC „Carbody Spray“ plėvelė paverčia jūsų automobilį nuostabiu. FOLIATEC yra vienas pirmųjų gamintojų, kurie siūlo metaliko spalvas, paruoštas purškimui. Paketas parduodamas su aukštos kokybės FOLIATEC purškimo sistema, kurią pagamino WAGNER, pasaulyje pirmaujanti paviršiaus dangos įrenginių gamyboje. Spray sistema buvo sukurta specialiai FOLIATEC „Carbody Spray“ plėvelės naudojimui, kad galėtumėte lengvai pasidaryti pats. Nereikia dažymo kameros, darbinė temperatūra turi būti nuo 15 iki 22 laipsniu šilumos. SVARBIAUSIA: padengtą dangą galima lengvai pašalinti bet kuriuo metu be jokių pagalbinių įrankių.